Wydarzenia

Koncert Damiana Holeckiego


2018-01-24

Brak wolnych miejsc.

  • Koncert  Damiana Holeckiego

Zapraszamy na koncert 10 marca, godz. 18.00-19.30.

Damian Holecki ...

Piosenkarz, pianista, kompozytor i aranżer, czasami  autor tekstów.  

Laureat wielu konkursów wokalnych w kraju i za granicą. Koncertował m.in. z DJ Bobo, Modo i Capitanem Jack`iem. Brał udział w trasie koncertowej z grupą Erotic. Występował w koncertach „Lata z Radiem” z Ryszardem Rynkowskim i T-Love.  Brał udział w sopockim koncercie Dance Molo Party.

Ma na swoim koncie kilka solowych płyt i dziesiątki tysięcy sprzedanych fonogramów.

Płyta „Pokochaj Mnie” wydana w SNAKE'S MUSIC była z pewnością udanym debiutem artysty, a tytułowy utwór albumu stał się przebojem polskich dyskotek. Przez wiele miesięcy piosenki „Ty wiesz jak mnie ranić” i „Lato nad nami” okupowały listę przebojów czasopisma muzycznego BRAVO.

W roku 1998 podpisał kontrakt płytowy z austriacką firmą fonograficzną ”KOCH MUSIC INTERNATIONAL”. Przeboje : „Wspomnij mnie” oraz „Przebaczenia czas”, których był kompozytorem i do których zostały nagrane wideoklipy, emitowane były przez niemal wszystkie krajowe ośrodki telewizyjne. W październiku 1999 roku powstał album „Bo serce me melodie gra”. Pokazuje on inne zainteresowania muzyczne artysty, a jego bezpośrednią kontynuacją była wydana niedługo później płyta „Buenos dias ukochana”, do której powstał teledysk o tym samym tytule.

W międzyczasie Damian Holecki prowadził „Śląską Listę Szlagierów” w Radiu Plus. Na co dzień współpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i radiowymi w całej Polsce i nie tylko, a w szczególności z TV SILESIA,  gdzie jest stałym gościem. W 2005 wydał płytę  „W moje ramiona”.
Jest kompozytorem i wykonawcą takich utworów jak: „Mamo, dla Ciebie jestem", „Czerwone róże”, „Jesteś aniołem”, „Po prostu dziękuję”, które przez wiele miesięcy okupywały pierwsze miejsca przebojów w wielu rozgłośniach radiowych i telewizyjnych. 
Końcówka 2008 roku była dla artysty owocna. Podpisał kontrakt płytowy z firmami fonograficznymi „BOX MUSIC / PROMUS” czego efektem była  jego nowa płyta zatytułowana: „Po prostu dziękuję”.   
Pod koniec tegoż roku piosenka „Rodzinny dom” została przebojem dziesięciolecia w jednej
z najbardziej znanych rozgłośni radiowych na Śląsku. 
Koncerty akustyczne z fortepianem w towarzystwie doborowych muzyków z muzyką autorską oraz recitalem coverowym takich piosenek jak m.in.: „Już nie zapomnisz mnie”, „Ach śpij kochanie”, „Pamiętasz była jesień” czy „Odrobinę szczęścia w miłości” pokazały, że Damian Holecki bardzo chętnie korzysta z fortepianu, który jest dla niego najwspanialszym instrumentem na świecie.
 

Bilet wstępu:

- 25 zł / normalny

- 20 zł / ulgowy (dla osób posiadających Kartę Seniora, Kartę Dużej Rodziny)Galeria