Wydarzenia

Solo Song w Industrii


2019-11-05

Harmonogram występów

  •  Solo Song w Industrii

Kategoria rodzajowa „Zapomniana melodia”

8.30-9.30- uczestnicy 7-9 lat

9.30-11.00- uczestnicy 10-13 lat

11.00-12.00-uczestnicy 14-17 lat

12.00-12.40- uczestnicy 18+

12.40-13.00-przerwa dla jury

Kategoria wiekowa 7 - 9 lat

1.Lena Sławik - „Ach, śpij kochanie”

2. Karol Cieślik - „Medytacje wiejskiego listonosza”

3. Dawid Nowak - „Ach, jak przyjemnie”

4. Zofia Kozioł - „W czasie deszczu dzieci się nudzą”

5. Justyna Śmieja - „W czasie deszczu dzieci się nudzą”

6. Alicja Gola - „Co powie tata”

7. Emilia Giec - „Podajmy sobie ręce”

8. Honorata Słowik - „Jestem Gabrysia”

9. Magdalena Jakubczak - „Rudy rydz”

10. Martyna Marcinkowska -„Chłopiec z gitarą”

11. Rafał Dźwigacz - „Za mały”

12. Waleria Metelica - „Autostop”

Kategoria wiekowa 10 - 13  lat

13. Dagmara Gromniak - „Nie ma jak u mamy”

14. Zuzanna Podolak - „Ada! To nie wypada!”

15. Radosław Gąsior - „Człowieczy los”

16. Iga Droździewicz - „Moje serce to jest muzyk”

17. Maja Kołpacka - „Znów wędrujemy”

18. Emilia Raczyńska - „Ada to nie wypada”

19. Patrycja Cwik - „Ada, to nie wypada”

20. Hanna Zdanowicz - „Zanim wstanie Dzień”

21.  Zuzanna Okseniuk - „Polka kryminalna”

22. Julia Woszczyna - „Ja się boję sama spać”

23. Anna Golik - „Moknie w deszczu diabeł”

24. Julia Borzucka - „Stoję, czy leżę”

25. Julia Kopyto - „Kłopoty to jej specjalność”

26. Marcelina Trybuś - „Laleczka z saskiej porcelany”

27. Weronika Gabryś - „Pszczoły na wrotkach”

29. Zuzanna Lampert - „Chodź, pomaluj mój świat”

30. Nadia Alberska - „Radość najpiękniejszych lat”

31. Marta Plura - „Piosenka jest dobra na wszystko”

32. Ewa Tężycka - "Radość najpiękniejszych lat"

33. Wiktoria Lach - "Tańczące Eurydyki"

Kategoria wiekowa 14 - 17 lat

34. Natalia Kawszyn - „Bądź moim natchnieniem”

35. Anna Nowak - „Yo-Yo”

36. Julia Roman - „Pamiętacie Cygańskie dzieci we Lwowie”

37. Hanna Skorupka - „Radość najpiękniejszych lat”

38. Adam Holecki - „Ballada o niebie i ziemi”

39. Nina Kumorek - „Ucisz serce”

40. Wiktoria Bańczyk - „Miłość ci wszystko wybaczy”

41. Veronica Gigliotti - „Zawsze będzie czegoś Ci brak”

42. Anita Procek - „Nie opuszczaj mnie”

43. Amelia Lewandowska - „To się zdarza”

44. Karol Kawczyk - „Bądź moim natchnieniem”

45. Karolina Manthey - „Znów wędrujemy”

46. Paulina Flak - „Karuzela z Madonnami”

Kategoria wiekowa 18+

47. Karol Rosołek - „Z nim będziesz szczęśliwsza”

48. Marta Włodarczyk - „Pamiętasz, była jesień”

49. Aleksandra Choroba - „Z kim tak ci będzie źle jak ze mną”

50. Klaudia Gabryś -„Nie żałuję”

51. Krzysztof Kokot - „Jesteśmy na wczasach”

52. Karol Wantuch - „Kochaj mnie”

53. Zuzanna Pielot - „Wrony”

54. Filip Rychcik - „Ty masz dla mnie coś”

Kategoria rodzajowa „Zaśpiewam Ci Polsko”

13.00-13.30- uczestnicy 7-9 lat

13.30-14.45- uczestnicy 10-13 lat

14.45-15.45-uczestnicy 14-17 lat

15.45-15.55- uczestnicy 18+

15.55-16.15 -przerwa dla jury

Kategoria wiekowa 7 - 9 lat

1. Karol Cieślik - „Gołębi song”

2. Agata Kuna - „Matko o twarzy jak polska ziemia”

3. Zofia Kozioł - „Piosenka Małego Patrioty”

4. Justyna Śmieja - „11 listopada”

5. Emilia Franica - „Biały krzyż”

6. Dawid Nowak - „Biały krzyż”

Kategria wiekowa 10-13 lat

7. Dagmara Gromniak - „Taki kraj”

8. Zuzanna Podolak - „Rogatywka”

9. Radosław Gąsior - „Dziś idę walczyć mamo”

10. Karolina Sanek - „Serce w plecaku”

11. Maja Kołpacka - „Pieśń kronika”

12. Patrycja Cwik - „Ojczyzna”

13. Amelia Cierpiał - „Powrócisz tu”

14. Michalina Talaga - „Dziś idę walczyć mamo”

15. Marta Plura - „Dziewczyna z granatem”

16. Ewa Plura - „Niepodległa, niepokorna”

17. Zuzanna Okseniuk - „Niepodległa, niepokorna”

18. Emilia Labudda - „Białe róże”

19. Julia Woszczyna - „Miasto 44”

20. Ewa Tężycka - "Gołębi song"

21. Wiktoria Lach - "Powrócisz tu"

Kategoria wiekowa 14 -17 lat

22. Natalia Kawszyn  - „Opowiedzcie wiatry”

23. Anna Nowak - „Dziś idę walczyć mamo”

24. Julia Roman - „Piosenka o Wojtku”

25. Hanna Skorupka - „Mury”

26. Nina Kumorek - „Powrót”

27. Wiktoria Bańczyk - „Cisza. Modlitwa Katyńska”

28. Natalia Mikołasek - „Taki kraj”

29. Marcelina Cieślik - „Pieśń kronika”

30. Eliza Gąsiorowska - „11 listopada”

31. Patrycja Faszynka - „Dziewczyna z granatem w ręce”

32. Pola Derner - "Miasto 44"

Kategoria wiekowa 18+

33. Sylwia Smołka - „Cisza. Modlitwa Katyńska”

34. Filip Rychcik - „Nie ma kraju”

Kategoria rodzajowa „Od średniowiecza do współczesności”

16.15-17.00- uczestnicy wszystkich kategorii wiekowych

17.00-obrady jury

Kategoria wiekowa 7 - 9 lat

1. Agata Kuna - „Ave Maria”

Kategoria wiekowa 10 - 13 lat

2. Karolina Sanek - „Wierne Madonny”

3. Amelia Cierpiał - „Jest na świecie miłość”

Kategoria wiekowa 14 - 17 lat

4. Paweł Sulewski - „Nikt cię nie kocha tak jak ja”

5. Natalia Mikołasek - „Oczekuję Ciebie Panie”

6. Marcelina Cieślik - „Wieża modlitwy”

7. Eliza Gąsiorowska - „Ukojenie”

Organizator zastrzega sobie możliwość przesunięć czasowych podczas Konkursu z przyczyn od niego niezależnych.